English | עברית
מן העיתונות
 
 
מן העיתונות
 האם חשבתם פעם להשתמש בשעם בתחום חומרי בידוד לבניה ?
הנתון המדהים הוא שהשעם שהינו חומר מן הטבע - יש תכונות שעדיין עד היום בעידן הטכנולוגי והמודרני מיטב המכונות ,המחשבים, המדענים והמהנדסים אינם מצליחים עדיין ליצור מוצרים באותה האיכות שהתברכנו בהם ע"י הטבע בדומה לבריאת האדם . בתעשיית הבניה - לשעם יש מספר תכונות שנותנות לו יתרונות על פני חומרים אחרים: חומרי בידוד אקוסטי – השעם מיוצר מקליפת עץ אלון השעם ויש לו תכונות נהדרות שהתברכנו בהם מהטבע אשר אינן קיימות במוצרים אחרים. בסמ"ק אחד של שעם לדוגמא יש כ- 40 מיליון תאים של אוויר, מה שהופך את השעם להיות חומר בידוד מעולה מבחינה אקוסטית .
 

ראה מידע נוסף     
 כנס 'בית השעם' ליינני יקבי ישראל
חברת `בית השעם` העוסקת ביבוא מוצרים לתעשיית היין ואשר מייצגת בארץ את חברת AMORIOM הפורטוגלית, ארגנה כנס ייננים בו הרצו אנשי החברה שהגיעו מחו"ל על יתרונות פקקי השעם הטבעי ביחס לתחליפים המוצעים כיום על ידי מתחריהם. ההרצאות ניתנו על רקע התופעה ההולכת וגדלה של מעבר לפקקים סינטטיים ופקקי הברגה - תופעה שכנראה מדאיגה מאוד את אנשי תעשיית פקקי השעם הטבעי. באירוע השתתף כמרצה אורח איתי להט - לשעבר יינן ביקבי ברקן והיום יועץ ליקבים - אשר העביר הרצאה על האתגרים העומדים בפני היינן בסביבה התחרותית של היום.
 
יינות ישראל - גאווה לאומית 11/5/2009
 

 האתגרים העומדים בפני היינן בסביבה תחרותית
ההרצאה שסיכומה מובא להלן ניתנה בכנס ייננים שהתקיים לאחרונה במרכז האירועים והקונגרסים `אווניו` שבקרית שדה התעופה ליד נתב"ג. הכנס אורגן על ידי חברת `בית השעם` העוסקת ביבוא מוצרים לתעשיית היין ומייצגת בארץ את חברת AMORIOM הפורטוגלית, אחת היצרניות הגדולות בעולם לפקקי שעם. איתי להט, לשעבר יינן ביקבי ברקן וכיום יועץ עצמאי ליקבים וחברות, הוזמן על ידי מארגני הכנס להרצות בפני המתכנסים על האתגרים העומדים בפני היינן בסביבה התחרותית של היום. יצוין שהרצאתו של להט לא עסקה כלל בפקקי שעם וניתנה כהרצאת אורח.
 
יינות ישראל - גאווה לאומית 3/6/2009 
הרצאה מאת: איתי להט
האזין וסיכם: אבי הלוי
 

 פקק סינטטי, הברגה, או שעם? זו השאלה
נפגשתי לשיחה קצרה עם בועז שני מנהל הפיתוח העסקי בחברת אחים משעל בע"מ, המשווקת ע"י "בית השעם" בתל-אביב, שהינה חברה ייחודית ויחידה מסוגה בארץ העוסקת ביבוא, ייצור ושיווק של מבחר מוצרי שעם איכותיים למגוון ענפים בתעשייה. חברת בית השעם אחים משעל נוסדה ב- 1959. עם השנים צברה בית השעם מוניטין רב בענף כחברה המייצרת את כל מוצרי השעם הקיימים, והיא המייצגת הבלעדית בארץ של AMORIM - החברה הגדולה בעולם לנושא שעם ולפקקי שעם לתעשיית היין בפרט.

דני רובין - "אכול ושאטו" 11/5/2009
 

 3 מיליארד סיבות לחיוך של יצרני השעם
Amorim מכרה מספר שיא של 3 מיליארד פקקים ב-2010, עלייה של 13.8 אחוזים. החברה רשמה מחזור מכירות משמעותי וצמיחה בהכנסות ממכירות בכל שווקי היינות המרכזיים בעולם הישן, עם צרפת, איטליה, ספרד ושברה את מחזור המכירות ההיסטורי עם צמיחה של 10-29 אחוזים.צמיחה דו ספרתית בהכנסות נרשמה גם בשווקים הבולטים של העולם החדש, כמו ארגנטינה ואוסטרליה, כאשר האחרונה מציגה עליה של 17.4% בהכנסות ממכירות.
 

 קליפה לבקבוק
התשואה הטובה ביותר מזה 140 שנה
חברת אמורים חוגגת 40 שנות ייצור שעם ב-2010 ועושה זאת עם ביטחון מחודש מכיוון שהיא רשמה את התוצאות הטובות ביותר בהיסטוריה של החברה, לרבות שיא במכירות סוגרי ופקקי יין.
 

ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
בית השעם-- www.corkhouse.co.il © כל הזכויות שמורות
בית השעם כתובת: רחוב המלאכה 14 א.תעשיה פולג נתניה טלפון: 03-5165599 פקס: 03-5160898
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל